Ośrodek wędkarski "Neptun" znajduje się nad Łowiskiem Piaseczno.
Do zaoferowania Państwu, mamy dwuosobowy apartament z dużym łóżkiem małżeńskim oraz sześć komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z pokoi posiada łazienkę.
Cały obszar wokół ośrodka wędkarskiego i jeziora ogrodzony jest w dyskretny sposób, co wpływa na komfort, bezpieczeństwo i spokój wypoczynku.
Jest tu największe w Polsce skupisko różnych gatunków i odmian drzew oraz krzewów. Na zwiedzanie Ogrodu Botanicznego zapraszamy Państwa indywidualnie oraz w grupach zorganizowanych. Koszt wejściówki wynosi 30 zł od osoby. Termin i godzinę przyjazdu należy wcześniej uzgodnić.
W ośrodku wędkarskim znajduje się restauracja, w której można skosztować dań z kuchni nieomal całego świata.Polecamy doskonałe tarty, mięsa przyrządzane na wiele różnych sposobów, polskie dania tradycyjne, wykonywane na miejscu pierogi z różnymi rodzajami nadzienia, na deser doskonałe własne wypieki: ciasta, rogaliki... Dla koneserów polecamy dania z ryb słodkowodnych, przede wszystkim pstrągów, troci i jesiotrów, których świeżych i o wybornym smaku w pensjonacie położonym nad Łowiskiem nigdy nie brakuje. Polecamy dania z ryb podawanych na surowo, zapiekanych, smażonych oraz wędzonych na miejscu.
Niepowtarzalną atmosferę restauracji podgrzewa unikalny piec kominkowy.
Do posiłków i nie tylko proponujemy co najmniej kilkanaście doskonale dobranych i wyselekcjonowanych win.
Wieczorem zapraszamy Państwa do baru, w którym oprócz znakomitych win możemy zaproponować szklaneczkę z wielu renomowanych whisky i whiskey. Dla prawdziwych koneserów mamy również kącik cygar.
Klimat w barze podkreśli płynąca z głośników, dobra muzyka, a sportowych emocji dostarczyć może partyjka gry w bilard.
Do Państwa dyspozycji są również: sauna, sanarium oraz kabina jacuzzi.
Dla tych z Państwa, którzy pragną być bliżej natury, proponujemy pięcioosobowy Domek Myśliwski położony kilkadziesiąt metrów od głównego budynku ośrodka.
W kamienno-wodnej części ogrodu podziwiać można unikatowe rzeźby z czerwonego marmuru.
Na ogromnym terenie wokół Łowiska Piaseczno znajduje się ogród botaniczny, dzięki czemu zobaczyć tutaj można wiele niespotykanych roślin.