W malowniczej zatoce Jeziora Piaseczno, wydzieliliśmy dla Karpiarzy specjalne miejsce. Zatoka jest oddzielona od reszty jeziora przesmykiem. To najspokojniejsze miejsce na całym jeziorze, otoczone lasem, bez dostępu postronnych osób. Głębokość od 4 m do 9 m, dno miejscami piaszczyste, miejscami muliste. Żyjące tu karpie są niezwykle dzikie i silne! Pływają zarówno lustrzenie, jak i pełnołuskowce. Największe sztuki osiągają już wagę do 22 kg. Zatokę przeznaczoną na to łowisko lubią najbardziej, chociaż, oczywiście przemieszczają się po całej wodzie. Na trzech stanowiskach jednocześnie może wędkować maksymalnie 6 osób. Więcej stanowisk nie planujemy, chcemy zachować kameralność tego miejsca oraz niezbyt mocną presję wędkarską. Ze względu na niedostępność brzegów, nad którymi rosną drzewa, stanowiska mają formę pomostów z małymi platformami, częściowo zadaszonymi z miejscami do siedzenia, a także i do spania. Całość w kolorze ciemnej zieleni i nie wyróżnia się w naturalnym środowisku.
Michał Bomba z karpiem 18,6 kg - rekord łowiska złowiony w maju 2016.
Dla potrzeb każdego stanowiska jest przydzielona łódka, która wkalkulowana jest w cenę licencji.
Można ewentualnie dodatkowo wynająć do niej silnik elektryczny wraz z akumulatorem na ogólnych zasadach.
W ośrodku udostępniamy łazienkę z prysznicem, ręcznikami, środkami czystości i WC, dla gości nocujących na stanowisku w cenie 20 zł dziennie.
Dla załatwienia potrzeb fizjologicznych przeznaczone jest również WC leśne, czyli drewniana wygódka umiejscowione w pobliżu stanowisk. Załatwianie potrzeb fizjologicznych w innych miejscach jest niedozwolone.
Każdy łowiący ma obowiązek posiadania podbieraka i maty karpiowej do wyhaczania bądź ważenia ryby. Licencja karpiowa obejmuje łowienie jednej osoby na dwie wędki.
Wszystkie karpie obowiązkowo są wypuszczane!
Karpie do zdjęć wolno przechować w wodzie tylko i wyłącznie w warunkach karpiowych.

Sprzedaż zanęty prowadzimy w cenie:
     - kukurydza gotowana - wiadro 40 zł
     - granulat/pelet gruby firmy Aller Aqua - 6 zł / kg
     - kulki proteinowe cena w zależności od opakowania

Cennik licencji:
     - 1 doba             350 zł / osobę
     - 2 doby             450 zł / osobę
     - 3 doby             550 zł / osobę
     - 1 tydzień          1100 zł / osobę

Doba wędkowania liczy się od momentu wejścia wędkarza na stanowisko. Każda kolejna rozpoczęta doba płatna jest 80 zł.

Wykupiona licencja dotyczy tylko jednego wędkarza, który ją wykupił i upoważnia do połowu na dwie wędki oraz posiadania przez cały pobyt przydzielonej łódki na określonym stanowisku.