Nasza szkoła wędkarstwa muchowego ma już 13 lat.
Jej absolwenci łowią w wodach nieomal wszystkich kontynentów.
Chcąc skorzystać z naszej szkoły nie musicie Państwo posiadać własnego sprzętu.
Od lat współpracujemy z Wojciechem Żbikowskim, właścicielem firmy ŻBIK www.zbik.pl, przedstawicielem firm St.Croix i Tenny na Polskę. Podczas zajęć instruktorzy łowiska używają doskonałych wędzisk muchowych, pochodzących z bogatej oferty amerykańskiej firmy St.Croix oraz linek Teeny. Po zakończeniu kursu możemy Państwu pomóc przy zakupie własnego sprzętu.
Na zajęcia rzutowe zapraszamy również tych, którzy już łowią na muchę, a chcieliby udoskonalić swoją technikę. Do nauki zapraszamy wszystkich chętnych, również Panie, które chciałyby towarzyszyć swoim partnerom w wyprawach wędkarskich. Wieczorem przy stoliku w barze pokażemy jak wykonuje się przynęty pstrągowe. Opowiemy jak i kiedy te przynęty używać. Będziecie Państwo mieli okazję wykonać swoją pierwszą w życiu sztuczną muchę.

Po opanowaniu techniki rzutu zajęcia odbywają się na Łowisku Piaseczno. Łowienie w jeziorze na sztuczną muchę stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Mnogość dużych ryb w łowisku sprzyja szybszemu opanowaniu części praktycznej zagadnień związanych z umiejętnością łowienia techniką muchową. Na specjalne życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu, zajęcia kontynuować można nad jedną z położonych nieopodal łowiska rzek pstrągowych.

Nauka obejmuje:
   -  zapoznanie się ze sprzętem
   -  nauka rzutu muchówką
   -  praktyczna nauka technik łowienia pstrągów w jeziorze
   -  pokaz wykonywania sztucznych much, jakie są ich rodzaje, jak je dobierać na łowisku
   -  wyprawa z instruktorem nad jedną z pobliskich rzek pstrągowych.


Na zajęcia zapraszają:
      Natalia Patoka i Artur Banachowski